Pondělí 5. prosince 2022, svátek má Jitka
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
  • Pondělí 5. prosince 2022 Jitka

Obamovo „arabské jaro“ – největší katastrofa od Vietnamu

24. 03. 2016 11:00:00
Zvolit si uprostřed války s terorismem „prvního muslimského presidenta“ nebyl zrovna ten nejlepší nápad. Zatímco západní „elity“ blábolily o globálním oteplování, skutečné hrozby se mezitím vymknuly kontrole.

Motto: „Muslimy, které znáte, nemůžete soudit podle islámu. A islám nemůžete soudit podle muslimů, které znáte. Najdou se totiž vlažní muslimové, ale neexistuje nic jako umírněný islám.“ (TheReligionOfPeace.com)

Spekulace o tom, že Obama v utajení praktikuje islám nebo, že se nenarodil na americkém území, nejsou prokázané. Nikoho by to ale nepřekvapilo.
Spekulace o tom, že Obama v utajení praktikuje islám nebo, že se nenarodil na americkém území, nejsou prokázané. Nikoho by to ale nepřekvapilo.

Když po svém zvolení vystoupil v Káhiře (2009) s projevem k muslimské veřejnosti, jeho poselství bylo prosté: „Jsem jedním z vás“. Místo o koránu Obama hovořil o „svatém koránu“. Když zmínil jméno Mohameda, dodal dovětek „jeho jméno budiž pochváleno“. Tohle by křesťan nikdy neřekl.

V Káhiře zmínil hrůzy kolonialismu, ale ani slovo o Mohamedových dobyvačných válkách. Jakoukoli kritiku islámu odmítl – prý jsou to „stereotypy“, proti kterým on bude vždy bojovat. A podle toho vypadala i jeho zahraniční politika. Z Bushovy války proti terorismu nezůstal kámen na kameni.

Obamovi totiž vymyli mozek už v dětství. Hlásí se sice ke křesťanství, ale jeho otec i nevlastní otec byli muslimové. A on sám byl ve škole zaregistrován jako „muslim“ a musel chodit na hodiny koránu.

1) OBAMA STÁL U KOLÉBKY ISIS

Když George W. Bush opouštěl Bílý dům, situace v Iráku byla konečně stabilizovaná a válka prakticky skončila. Díky posílení amerických jednotek (tzv. „surge“) z roku 2007-2008. Díky eliminací vůdců islamistů (atentát na Zarkávího). Díky příměří s Muktadem al-Sadrem a dezerci Sunnitů od al-Kajdy (tzv. „probuzení“ v provincii Anbar). Šlo ale o stabilitu toho typu jako v Koreji. Kdyby americké jednotky odešly z Jižní Koreje, Sever by druhý den zaútočil. Obama ale jako by to nevěděl, v roce 2011 americké vojáky z Iráku stáhnul. Předal tím Irák na stříbrném podnose teroristům.

2) PODPORA MUSLIMSKÉHO BRATRSTVA

V Egyptě Obama hodil přes palubu spolehlivého americko-izraelského spojence Mubaraka, a raději podpořili teroristy z Muslimského bratrstva. To jsou ti výtečníci proslulí vražděním turistů, kteří se přijíždějí podívat na pyramidy nebo opalovat v Hurghadě. Když po nějaké době islamisté (Mursí) v Egyptě moc zase ztratili, Obamova vláda byla rozladěná. Dojednanou dodávku zbraní a tryskových letadel, kterou chtěli poslat Muslimskému bratrstvu, Obama ihned zrušil a uvalil dokonce na dodávky zbraní do Egypta embargo! Nelze se tedy vyhnout závěru, že zbraně nebyly určeny pro egyptskou vládu ale pro Muslimské bratrstvo osobně.

3) SKANDÁL V BENGHÁZÍ

Libyjský diktátor Kaddáfí měl dohodou s Berlusconim, že – za tučnou odměnu – bude bránit Afričanům v nelegální migraci do Evropy. Kaddáfí varoval, že bez jeho pomoci se z Evropy stane „druhá Afrika“ v důsledku „postupu milionů imigrantů“. Dodal, že „Zítřejší Evropa už nemusí být evropská... protože jsou tu miliony lidí, kteří chtějí dovnitř... Nevíme, jestli pak Evropa zůstane vyspělým a jednotným kontinentem, nebo bude zničena, jako se to stalo dříve při stěhování národů.“

O pár měsíců později Obama podpořil džihádistické rebely (i dodávkami zbraní), aby tento nárazníkový stát rozbili. Při nepokojích zahynuli i pracovníci amerického konzulátu v Benghází. Obamova ministryně zahraničí Hillary obětem nejenže včas nepomohla, ale pak teroristy ještě omlouvala! Tvrdila, že nepokoje vyprovokovali islamofobové svým videem „Nevinnost muslimů“. Za vraždy tedy prý může nedostatek úcty k islámu! Američané ještě nebyli pohřbeni a Obama už vystoupil v projevu v OSN, kde hájil činy vrahů: „Budoucnost nesmí patřit těm, kteří urážejí proroka islámu.“ Ano, to si teroristé jistě mysleli také.

Vyšetřovací komise (Citizen‘s Commission on Benghazi) vydala zprávu nazvanou výmluvně: „Jak Amerika ve válce proti teroru přešla na druhou stranu.“

4) DODÁVKY ZBRANÍ TERORISTŮM V SÝRII

V Sýrii nepodpořil Obama sekularistu Asada, ale naopak dodával zbraně vzbouřencům. Přestože věděl, že ti vzbouřenci úzce spolupracují s Islámským státem. Běžně se tak stávalo, že zbraně, které USA dodaly „demokratické opozici“ o pár dnů později skončily v rukách Islámského státu. Nebo byly „zapomenuty“ při ústupu. Obama ISIS prakticky celou vyzbrojil. Nebýt Obamy, měli by akorát pár kalašnikovů. Výsledkem je masivní vlna migrace ze Sýrie do Evropy.

5) JADERNÝ PROGRAM PRO AJATOLÁHY

Obama v tradici vytloukání klínu klínem žádá jedny náboženské fanatiky (Irán) o pomoc proti jiným náboženským fanatikům (Islámský stát). Nabídl jim za to, že jim dovolí vlastní jaderný program. Bude to první islámská teokracie s nukleární zbraní v historii (protože u jaderné elektrárny se určitě nezastaví)! Na oplátku nechtěl tento „geniální vyjednavač“ nic. Ani aby Irán propustil americká rukojmí.

Takže teď se kamarádíme s režimem, který vydal fatwu proti Salmanu Rushdiemu, autorovi Satanských veršů?

6) HUSAJN NENÍ CHARLIE

Počátkem roku 2015 islámští teroristé zavraždili několik karikaturistů z časopisu Charlie Hebdo za to, že si dělali satiru z proroka Mohameda. Více než 50 světových státníků se pak sjelo do Paříže, aby se zúčastnili demonstrace – „pochodu jednoty“ - proti islámskému terorismu. Jeden světový vůdce ale na „pochodu jednoty“ chyběl. Husajn. Nepřijel ani vicepresident ani americký ministra zahraničí John Kerry.

Penzionovaný americký admirál Lyons (někdejší velitel pacifické flotily) k tomu řekl: „Je to jasný signál pro islámské džihádisty... Jeden z mnoha signálů, které Obama za svého presidentování vyslal.“

HILLARY

Pamatujete? Ještě než stihl cokoliv vykonat, Barack Husajn Usáma dostal Nobelovu cenu míru za pacifistické řečnění. Jenže už Orwell si za druhé světové války všiml, že kdo je pacifistou (dnes by řekl "sluníčkářem") ve válce s terorismem, de fakto napomáhá terorismu.

Pokud se příštím presidentem USA stane Hilary Clintonová (Obamova ministryně zahraničí z let 2009-2013), může se stát, že Obamova sebevražedná politika appeasementu bude pokračovat až do hořkého konce.

REFERENCE:

Islámský stát

http://www.theatlantic.com/magazine/archive/2015/09/the-surge-fallacy/399344/

http://www.commondreams.org/views/2014/06/20/reviving-successful-surge-iraq-myth

Muslimské bratrstvo

http://www.timesofisrael.com/kerry-quietly-approved-1-3-billion-in-arms-to-egypt/

http://www.frontpagemag.com/fpm/258952/barack-obamas-unholy-alliance-romance-islamism-frontpagemagcom

http://america.aljazeera.com/articles/2015/4/1/us-lifts-arms-embargo-on-egypt.html

Sýrie

http://dailysignal.com/2015/10/02/thanks-to-the-obamas-poor-choices-isis-has-sophisted-arms-weapons/

http://www.thefiscaltimes.com/2015/06/04/Fog-War-US-Has-Armed-ISIS

http://edition.cnn.com/2015/12/08/politics/amnesty-international-isis-weapons-u-s-/

Benghází

http://finmag.penize.cz/kaleidoskop/305283-demokraticke-primarky-tragedie-a-fraska

https://reason.com/blog/2015/10/26/hillary-is-full-of-it-but-republicans-ar

http://www.euractiv.com/justice/italys-immigration-deal-libya-sp-news-221943

http://www.telegraph.co.uk/news/worldnews/africaandindianocean/libya/7973649/Gaddafi-Europe-will-turn-black-unless-EU-pays-Libya-4bn-a-year.html

Charlie

http://www.thepoliticalinsider.com/breaking-four-star-admiral-makes-huge-announcement-obama-muslim-brotherhood-video/#ixzz3waHlJ6kt

http://www.telegraph.co.uk/news/worldnews/europe/france/11339477/US-media-questions-why-neither-Barack-Obama-nor-top-US-officials-attended-Paris-Charlie-Hebdo-rally.html

http://www.hngn.com/articles/67439/20150207/muslim-brotherhood-penetrated-u-s-national-security-agencies-under-obamas.htm

Obamovo dětství

http://www.danielpipes.org/5544/barack-obamas-muslim-childhood

http://www.danielpipes.org/5354/confirmed-barack-obama-practiced-islam

http://www.danielpipes.org/blog/2009/06/islam-in-obamas-cairo-speech

http://www.danielpipes.org/11952/obama-muslim-childhood

Hillary

http://www.americanthinker.com/articles/2014/08/hillary_clintons_foreign_policy_failures.html

Autor: Vítězslav Kremlík | čtvrtek 24.3.2016 11:00 | karma článku: 41.13 | přečteno: 2958x

Další články blogera

Vítězslav Kremlík

Varování: Na Facebooku řádí falešný Kremlík

Kremlík se zbláznil a začal se zapojovat do nesmyslných diskusí pod články na Facebooku? Ne, to se jenom za něho vydává nějaký hacker či troll.

5.5.2022 v 8:30 | Karma článku: 17.30 | Přečteno: 539 | Diskuse

Vítězslav Kremlík

Covid jako generální zkouška na klimatický lockdown

Za Covidu si klimatičtí aktivisté pochvalovali, jak hezky klesají emise, když si na obyvatelstvo pořádně došlápnete. A když už si lidé na ztrátu osobních svobod tak nějak zvykli, proč to měnit?

10.11.2021 v 8:32 | Karma článku: 32.10 | Přečteno: 992 | Diskuse

Vítězslav Kremlík

Myslíte při sexu... na klima? A ví o tom vaše žena?

Na co myslíte při sexu? No fuj. Že se nestydíte. Uvědomělý občan by měl myslet na uhlík, na planetu. A ne na nějaké nemravnosti.

9.11.2021 v 10:03 | Karma článku: 34.58 | Přečteno: 971 | Diskuse

Vítězslav Kremlík

Podle autorů zeleného údělu se v Hondurasu žije lépe než v Německu

Happy Planet Index nehodnotí životní úroveň států podle HDP, ale podle...uhlíkové stopy. Takže čím horší energetická chudoba, tím je země "šťastnější". No panejo. To se máme na co těšit.

6.11.2021 v 9:36 | Karma článku: 32.77 | Přečteno: 897 | Diskuse

Další články z rubriky Politika

Lubomír Stejskal

Izrael po volbách: Ledacos má být jinak

Mezi chystané změny, které přicházejí do úvahy po zformování Netanjahuovy pravicové národně náboženské vlády, patří i jiný způsob volby soudců. Což je v demokratickém právním státě zásadní téma.

5.12.2022 v 10:34 | Karma článku: 0.00 | Přečteno: 29 | Diskuse

Zdeněk Bárta

Proč tlačí Hilšer, Fischer a Nerudová Babiše na Hrad?

On být prezidentem přece vůbec nechce. Bude mít ovšem asi smůlu. Tahle trojka ho tam spolehlivě dostane a to přesto, že průzkumy říkají něco jiného. Volby budou o emocích .Fakta půjdou stranou. Proč se na ně nepodívat racionálně?

5.12.2022 v 8:27 | Karma článku: 14.96 | Přečteno: 451 | Diskuse

Ondřej Šebesta

Kandidáti na prezidenta

Všichni ti poctiví a slušní lidé, které odstrašuje politická minulosti generála Pavla, a tudíž budou volit někoho z těch nevolitelných, vlastně ke zvolení estébáka, zloděje, mafiána a podvodníka přispějí.

5.12.2022 v 7:00 | Karma článku: 5.56 | Přečteno: 121 | Diskuse

Jan Lněnička

Prezident dezolátů – Vrabel

Za šíření dezinformací se o Ladislava Vrabela zajímá policie, bude-li odsouzen nepodmíněně, získá poloviční kvalifikaci státi se prezidentem, v tomto ohledu se sluší jmenovat Gustáva Husáka a Václava Havla.

4.12.2022 v 19:07 | Karma článku: 14.18 | Přečteno: 451 | Diskuse

Zdeněk Benda

Kandidáti Národní fronty se představili mladým influencerům

Jak asi probíhá rozhovor mladého influencera po prezidentské debatě se zaostalým rodičem? A jste taky zastaralé pako, které neví, jak se vybírá nejlepší prezident a kdo je Putinův trol?

4.12.2022 v 18:51 | Karma článku: 28.05 | Přečteno: 507 | Diskuse
Počet článků 402 Celková karma 0.00 Průměrná čtenost 2782

Tento blog byl oceněn v anketě "Bloger roku 2011". Autor je překladatel a vzděláním historik. Účastnil se klimatické konference v Kodani. Po aféře Climategate založil web www.klimaskeptik.cz. V roce 2019 vydal knihu OBCHODNÍCI SE STRACHEM (Dokořán). Ta v roce 2021 vyšla též anglicky na Amazonu jako A GUIDE TO THE CLIMATE APOCALYPSE.

 

Seznam rubrik

Oblíbené stránky

Oblíbené články

více

Žena už nemohla vystát obří ňadra, rozhodla se pro operativní zmenšení

Kylie Perkinsová, čtyřiadvacetiletá dvojnásobná matka z Aljašky, podstoupila zmenšení poprsí, aby se zbavila...

Známý český stylista Jan Pokorný spáchal ve 39 letech sebevraždu

Jeden z nejuznávanějších českých stylistů Jan Pokorný spáchal ve čtvrtek ve svých devětatřiceti letech sebevraždu...

Dcera je výjimečná, říká Julia Robertsová. Hazel oslavila 18. narozeniny

Herečka Julia Robertsová (55) oslavila osmnáctiny svých dvojčat, dcery Hazel a syna Finna společnou vzpomínkovou...

Pavel Nedvěd se dostal do potyčky v domě partnerky, zasahovala policie

Bývalý reprezentační kapitán a donedávna místopředseda fotbalového Juventusu Turín Pavel Nedvěd se dostal do potyčky s...

Otec zavelel, šetříme! Rodina vypnula elektřinu a topí jednou týdně

Zvyšování cen energií nutí lidi k nečekaným rozhodnutím. Jedna rodina z Londýna se rozhodla vrátit do minulosti. Šetří,...