Pátek 21. ledna 2022, svátek má Běla
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
  • Pátek 21. ledna 2022 Běla

Obamovo „arabské jaro“ – největší katastrofa od Vietnamu

24. 03. 2016 11:00:00
Zvolit si uprostřed války s terorismem „prvního muslimského presidenta“ nebyl zrovna ten nejlepší nápad. Zatímco západní „elity“ blábolily o globálním oteplování, skutečné hrozby se mezitím vymknuly kontrole.

Motto: „Muslimy, které znáte, nemůžete soudit podle islámu. A islám nemůžete soudit podle muslimů, které znáte. Najdou se totiž vlažní muslimové, ale neexistuje nic jako umírněný islám.“ (TheReligionOfPeace.com)

Spekulace o tom, že Obama v utajení praktikuje islám nebo, že se nenarodil na americkém území, nejsou prokázané. Nikoho by to ale nepřekvapilo.
Spekulace o tom, že Obama v utajení praktikuje islám nebo, že se nenarodil na americkém území, nejsou prokázané. Nikoho by to ale nepřekvapilo.

Když po svém zvolení vystoupil v Káhiře (2009) s projevem k muslimské veřejnosti, jeho poselství bylo prosté: „Jsem jedním z vás“. Místo o koránu Obama hovořil o „svatém koránu“. Když zmínil jméno Mohameda, dodal dovětek „jeho jméno budiž pochváleno“. Tohle by křesťan nikdy neřekl.

V Káhiře zmínil hrůzy kolonialismu, ale ani slovo o Mohamedových dobyvačných válkách. Jakoukoli kritiku islámu odmítl – prý jsou to „stereotypy“, proti kterým on bude vždy bojovat. A podle toho vypadala i jeho zahraniční politika. Z Bushovy války proti terorismu nezůstal kámen na kameni.

Obamovi totiž vymyli mozek už v dětství. Hlásí se sice ke křesťanství, ale jeho otec i nevlastní otec byli muslimové. A on sám byl ve škole zaregistrován jako „muslim“ a musel chodit na hodiny koránu.

1) OBAMA STÁL U KOLÉBKY ISIS

Když George W. Bush opouštěl Bílý dům, situace v Iráku byla konečně stabilizovaná a válka prakticky skončila. Díky posílení amerických jednotek (tzv. „surge“) z roku 2007-2008. Díky eliminací vůdců islamistů (atentát na Zarkávího). Díky příměří s Muktadem al-Sadrem a dezerci Sunnitů od al-Kajdy (tzv. „probuzení“ v provincii Anbar). Šlo ale o stabilitu toho typu jako v Koreji. Kdyby americké jednotky odešly z Jižní Koreje, Sever by druhý den zaútočil. Obama ale jako by to nevěděl, v roce 2011 americké vojáky z Iráku stáhnul. Předal tím Irák na stříbrném podnose teroristům.

2) PODPORA MUSLIMSKÉHO BRATRSTVA

V Egyptě Obama hodil přes palubu spolehlivého americko-izraelského spojence Mubaraka, a raději podpořili teroristy z Muslimského bratrstva. To jsou ti výtečníci proslulí vražděním turistů, kteří se přijíždějí podívat na pyramidy nebo opalovat v Hurghadě. Když po nějaké době islamisté (Mursí) v Egyptě moc zase ztratili, Obamova vláda byla rozladěná. Dojednanou dodávku zbraní a tryskových letadel, kterou chtěli poslat Muslimskému bratrstvu, Obama ihned zrušil a uvalil dokonce na dodávky zbraní do Egypta embargo! Nelze se tedy vyhnout závěru, že zbraně nebyly určeny pro egyptskou vládu ale pro Muslimské bratrstvo osobně.

3) SKANDÁL V BENGHÁZÍ

Libyjský diktátor Kaddáfí měl dohodou s Berlusconim, že – za tučnou odměnu – bude bránit Afričanům v nelegální migraci do Evropy. Kaddáfí varoval, že bez jeho pomoci se z Evropy stane „druhá Afrika“ v důsledku „postupu milionů imigrantů“. Dodal, že „Zítřejší Evropa už nemusí být evropská... protože jsou tu miliony lidí, kteří chtějí dovnitř... Nevíme, jestli pak Evropa zůstane vyspělým a jednotným kontinentem, nebo bude zničena, jako se to stalo dříve při stěhování národů.“

O pár měsíců později Obama podpořil džihádistické rebely (i dodávkami zbraní), aby tento nárazníkový stát rozbili. Při nepokojích zahynuli i pracovníci amerického konzulátu v Benghází. Obamova ministryně zahraničí Hillary obětem nejenže včas nepomohla, ale pak teroristy ještě omlouvala! Tvrdila, že nepokoje vyprovokovali islamofobové svým videem „Nevinnost muslimů“. Za vraždy tedy prý může nedostatek úcty k islámu! Američané ještě nebyli pohřbeni a Obama už vystoupil v projevu v OSN, kde hájil činy vrahů: „Budoucnost nesmí patřit těm, kteří urážejí proroka islámu.“ Ano, to si teroristé jistě mysleli také.

Vyšetřovací komise (Citizen‘s Commission on Benghazi) vydala zprávu nazvanou výmluvně: „Jak Amerika ve válce proti teroru přešla na druhou stranu.“

4) DODÁVKY ZBRANÍ TERORISTŮM V SÝRII

V Sýrii nepodpořil Obama sekularistu Asada, ale naopak dodával zbraně vzbouřencům. Přestože věděl, že ti vzbouřenci úzce spolupracují s Islámským státem. Běžně se tak stávalo, že zbraně, které USA dodaly „demokratické opozici“ o pár dnů později skončily v rukách Islámského státu. Nebo byly „zapomenuty“ při ústupu. Obama ISIS prakticky celou vyzbrojil. Nebýt Obamy, měli by akorát pár kalašnikovů. Výsledkem je masivní vlna migrace ze Sýrie do Evropy.

5) JADERNÝ PROGRAM PRO AJATOLÁHY

Obama v tradici vytloukání klínu klínem žádá jedny náboženské fanatiky (Irán) o pomoc proti jiným náboženským fanatikům (Islámský stát). Nabídl jim za to, že jim dovolí vlastní jaderný program. Bude to první islámská teokracie s nukleární zbraní v historii (protože u jaderné elektrárny se určitě nezastaví)! Na oplátku nechtěl tento „geniální vyjednavač“ nic. Ani aby Irán propustil americká rukojmí.

Takže teď se kamarádíme s režimem, který vydal fatwu proti Salmanu Rushdiemu, autorovi Satanských veršů?

6) HUSAJN NENÍ CHARLIE

Počátkem roku 2015 islámští teroristé zavraždili několik karikaturistů z časopisu Charlie Hebdo za to, že si dělali satiru z proroka Mohameda. Více než 50 světových státníků se pak sjelo do Paříže, aby se zúčastnili demonstrace – „pochodu jednoty“ - proti islámskému terorismu. Jeden světový vůdce ale na „pochodu jednoty“ chyběl. Husajn. Nepřijel ani vicepresident ani americký ministra zahraničí John Kerry.

Penzionovaný americký admirál Lyons (někdejší velitel pacifické flotily) k tomu řekl: „Je to jasný signál pro islámské džihádisty... Jeden z mnoha signálů, které Obama za svého presidentování vyslal.“

HILLARY

Pamatujete? Ještě než stihl cokoliv vykonat, Barack Husajn Usáma dostal Nobelovu cenu míru za pacifistické řečnění. Jenže už Orwell si za druhé světové války všiml, že kdo je pacifistou (dnes by řekl "sluníčkářem") ve válce s terorismem, de fakto napomáhá terorismu.

Pokud se příštím presidentem USA stane Hilary Clintonová (Obamova ministryně zahraničí z let 2009-2013), může se stát, že Obamova sebevražedná politika appeasementu bude pokračovat až do hořkého konce.

REFERENCE:

Islámský stát

http://www.theatlantic.com/magazine/archive/2015/09/the-surge-fallacy/399344/

http://www.commondreams.org/views/2014/06/20/reviving-successful-surge-iraq-myth

Muslimské bratrstvo

http://www.timesofisrael.com/kerry-quietly-approved-1-3-billion-in-arms-to-egypt/

http://www.frontpagemag.com/fpm/258952/barack-obamas-unholy-alliance-romance-islamism-frontpagemagcom

http://america.aljazeera.com/articles/2015/4/1/us-lifts-arms-embargo-on-egypt.html

Sýrie

http://dailysignal.com/2015/10/02/thanks-to-the-obamas-poor-choices-isis-has-sophisted-arms-weapons/

http://www.thefiscaltimes.com/2015/06/04/Fog-War-US-Has-Armed-ISIS

http://edition.cnn.com/2015/12/08/politics/amnesty-international-isis-weapons-u-s-/

Benghází

http://finmag.penize.cz/kaleidoskop/305283-demokraticke-primarky-tragedie-a-fraska

https://reason.com/blog/2015/10/26/hillary-is-full-of-it-but-republicans-ar

http://www.euractiv.com/justice/italys-immigration-deal-libya-sp-news-221943

http://www.telegraph.co.uk/news/worldnews/africaandindianocean/libya/7973649/Gaddafi-Europe-will-turn-black-unless-EU-pays-Libya-4bn-a-year.html

Charlie

http://www.thepoliticalinsider.com/breaking-four-star-admiral-makes-huge-announcement-obama-muslim-brotherhood-video/#ixzz3waHlJ6kt

http://www.telegraph.co.uk/news/worldnews/europe/france/11339477/US-media-questions-why-neither-Barack-Obama-nor-top-US-officials-attended-Paris-Charlie-Hebdo-rally.html

http://www.hngn.com/articles/67439/20150207/muslim-brotherhood-penetrated-u-s-national-security-agencies-under-obamas.htm

Obamovo dětství

http://www.danielpipes.org/5544/barack-obamas-muslim-childhood

http://www.danielpipes.org/5354/confirmed-barack-obama-practiced-islam

http://www.danielpipes.org/blog/2009/06/islam-in-obamas-cairo-speech

http://www.danielpipes.org/11952/obama-muslim-childhood

Hillary

http://www.americanthinker.com/articles/2014/08/hillary_clintons_foreign_policy_failures.html

Autor: Vítězslav Kremlík | čtvrtek 24.3.2016 11:00 | karma článku: 41.05 | přečteno: 2950x

Další články blogera

Vítězslav Kremlík

Covid jako generální zkouška na klimatický lockdown

Za Covidu si klimatičtí aktivisté pochvalovali, jak hezky klesají emise, když si na obyvatelstvo pořádně došlápnete. A když už si lidé na ztrátu osobních svobod tak nějak zvykli, proč to měnit?

10.11.2021 v 8:32 | Karma článku: 30.83 | Přečteno: 776 | Diskuse

Vítězslav Kremlík

Myslíte při sexu... na klima? A ví o tom vaše žena?

Na co myslíte při sexu? No fuj. Že se nestydíte. Uvědomělý občan by měl myslet na uhlík, na planetu. A ne na nějaké nemravnosti.

9.11.2021 v 10:03 | Karma článku: 34.21 | Přečteno: 826 | Diskuse

Vítězslav Kremlík

Podle autorů zeleného údělu se v Hondurasu žije lépe než v Německu

Happy Planet Index nehodnotí životní úroveň států podle HDP, ale podle...uhlíkové stopy. Takže čím horší energetická chudoba, tím je země "šťastnější". No panejo. To se máme na co těšit.

6.11.2021 v 9:36 | Karma článku: 32.28 | Přečteno: 828 | Diskuse

Vítězslav Kremlík

Čínský president asi vypíše soutěž o největšího idiota

Čína sice otevírá jednu uhelnou elektrárnu za druhou, ale klimatickou politiku Západu nikdy nezpochybňuje.

3.11.2021 v 9:49 | Karma článku: 35.57 | Přečteno: 1109 | Diskuse

Další články z rubriky Politika

Tomáš Břicháček

Tento týden v EU (16)

EP má novou předsedkyni. Macron by chtěl do Listiny základních práv EU začlenit právo na potrat. Agentura EU pro azyl zahájila činnost. Plénum konference o budoucnosti Evropy bude diskutovat o doporučeních občanských panelů.

21.1.2022 v 15:30 | Karma článku: 0.00 | Přečteno: 0 | Diskuse

Jan Bartoň

Bidenův první rok – jednoduše malér

20.ledna 2022 uplynul rok od nástupu Joea Bidena do funkce amerického prezidenta. Vyšla řada komentářů, z nichž zejména ten v ČT lakoval věci ani ne na růžovo, spíše do ruda.

21.1.2022 v 9:30 | Karma článku: 30.38 | Přečteno: 686 | Diskuse

Tomáš Marek

Kolikrát si straníkem, tolikrát si člověkem

Stínová vláda Andreje Babiše má 15 ministrů. Ti byli během svého života kandidáty nebo členy celkem deseti politických stran. Jejích rozpětí sahá od lidovců až po politický spolek komunistických lampasáků BOS.

21.1.2022 v 8:19 | Karma článku: 12.98 | Přečteno: 283 | Diskuse

Ladislav Dvořák

Zrádce voličů odhalen

V souvislosti s odletem jednoho poslance na půlroční studium do USA se rozpoutala doslova bouře. Absence ve sněmovně je prý zradou na voličích a řada politiků jde i pro silnější výrazy.

21.1.2022 v 8:16 | Karma článku: 12.90 | Přečteno: 359 | Diskuse

Frantisek Stanek

Jednáni ministrů Lavrov a Blinken zpečetí pan Putin a Biden. Prezidenti RF a USA.

Pátek 21.1.2022 se rozhodne jaká odpověď se rýsuje vzhledem k těžkým rozhovorům. Mezi USA a RF. Bylo by dobré si uvědomit že RF a USA se dohodli, že vzájemně nepoužijí ATOMOVE zbraně. Doufám, že mezi ně patří i ty slabě obohacené.

21.1.2022 v 0:29 | Karma článku: 12.35 | Přečteno: 213 | Diskuse
Počet článků 401 Celková karma 0.00 Průměrná čtenost 2778

Tento blog byl oceněn v anketě "Bloger roku 2011". Autor je překladatel a vzděláním historik. Účastnil se klimatické konference v Kodani. Po aféře Climategate založil web www.klimaskeptik.cz. V roce 2019 vydal knihu OBCHODNÍCI SE STRACHEM (Dokořán).

https://climategatecesky.webnode.cz/_files/system_preview_detail_200001568-705c271559/obchodnici1.jpg

Seznam rubrik

Oblíbené stránky

Oblíbené články

více

Najdete na iDNES.cz